Щодо підготовки до українсько-грузинського бізнес-форуму

Дата: 07.08.2013 12:50

На виконання листа Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України від 29.07.2013 №1/06-2-739 Департамент регіонального економічного розвитку облдержадміністрації доводить до вашого відома, що з 15 по 17 жовтня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться Міжнародний науково-технологічний форум «Наука. Інновації. Технології – 2013» (надалі - Форум).
Мета Форуму – презентація кращих наукових досягнень, інноваційних розробок та технологій, сприяння їх комерціалізації та впровадженню у виробництво, що є основоположним пріоритетом успішного розвитку економіки області.
У рамках Форуму відбудеться виставка найкращих технологічних розробок вітчизняних наукових установ, вищих навчальних закладів та підприємств. Під час проведення Форуму планується проведення тематичних секцій.
З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Форуму http://www.hi-techexpo.com/