Щодо попередження шахрайських дій

Дата: 14.07.2015 14:05
Кількість переглядів: 13

Управління власної безпеки Головного управління ДФС у Вінницькій області інформує про те, що протягом травня-липня 2015 року на території Вінницької області поновилися факти шахрайських дій від імені працівників територіальних підрозділів Державної фіскальної служби України.
Так, невідомі особи з проханням надати „матеріальну допомогу” в зв’язку із перевіркою інспекції, здійснюють дзвінки на номери телефонів, як службові, так і домашні (мобільні) суб’єктів господарювання, при цьому в більшості випадків, називаються начальниками територіальних підрозділів Головного управління ДФС у Вінницькій області.
У зв’язку із викладеним та з метою запобігання можливим фактам дискредитації підрозділів Державної фіскальної служби України, просимо суб’єктів господарювання, у разі встановлення подібних фактів, негайно повідомляти на телефон „довіри” ((0432) 660205) управління власної безпеки Головного управління ДФС у Вінницькій області, для перевірки та вжиття необхідних заходів.