Щодо попередження шахрайських дій

Дата: 09.09.2016 12:51

Тульчинське відділення Немирівської об»єднаної податкової інспекції інформує про те, що у вересні поточного року на території тульчинщини поновилися факти шахрайських дій від імені працівників територіальних підрозділів Державної фіскальної служби України.

Так, невідомі особи пропонують за винагороду посприяти у вирішенні питання стосовно перевірок суб»єктів господарювання або з проханням надати „матеріальну допомогу” в зв’язку із перевіркою інспекції, здійснюють дзвінки на номери телефонів, як службові, так і домашні (мобільні) суб’єктів господарювання, при цьому в більшості випадків, називаються начальником відділу оподаткування фізичних осіб та керівником Тульчинського відділення .

У зв’язку із викладеним та з метою запобігання можливим фактам дискредитації підрозділів Державної фіскальної служби України, просимо суб’єктів господарювання, у разі встановлення подібних фактів, негайно повідомляти на телефон „довіри” ((0432) 660205) управління власної безпеки Головного управління ДФС у Вінницькій області, для перевірки та вжиття необхідних заходів.