Щодо захисту трудових прав працівників

Дата: 17.05.2017 11:57

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що 16 травня 2017 року набув чинності Закон України від 6 квітня 2017 року № 2005-VIIIП «Про внесення зміни до статті 42 Кодексу законів про працю України щодо захисту трудових прав працівників». Відповідним Законом частину другу статті 42 Кодексу законів про працю України доповнено пунктом 10 такого змісту :

«працівникам, яким залишилося менше трьох років до настання пенсійного віку, при досягненні якого особа має право на отримання пенсійних виплат».

Тобто, при рівних умовах продуктивності праці і кваліфікації, даній категорії працівників буде надана перевага в залишенні на роботі при вивільненні працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці.