Семінар на тему «Формування обчислювальної культури молодших школярів у процесі вивчення математики"

Дата: 06.05.2015 16:21

Днями на базі НВК ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів 3-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району на тему «Формування обчислювальної культури молодших школярів у процесі вивчення математики». У роботі семінару взяли участь методист РМК Граб Н.П., директор школи Швець В.І.. Презентувала роботу школи заступник директора з навчально – виховної роботи початкової ланки освіти Нестеренко О.А. Практичний психолог Доровських Л.А. провела психологічний тренінг з учасниками семінару.

В ході семінару проведено відкриті уроки математики в 2-х класах вчителями Щербань Г.М. та Єленчак Т.М., в 3-х класах - Галицькою Р.В. та Анікоєнко Л.П. Завдання уроків згідно нового Державного стандарту початкової загальної освіти – опанування учнями предметних математичних компетенцій – обчислювальних, інформаційно – графічних, логічних, геометричних та алгебраїчних.

Семінар завершено відкритим виховним заходом « З Україною в серці». Вихованці декламували вірші, виконували пісні про Україну.