Семінар з питань законодавства щодо державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців управління юстиції

Дата: 12.06.2015 14:02

11 червня 2015 року в приміщенні залу засідань районної ради і районної державної адміністрації відбувся семінар з питань законодавства щодо державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та інших питань.
Учасниками семінару були: секретарі виконавчих комітетів місцевих рад, державні та приватні нотаріуси, працівники реєстраційної служби Тульчинського районного управління юстиції, представники банківських установ та бізнесу, кервники засобів масової інформації.
В семінарі взяли участь:
1. Миколюк Ярослав Петрович – заступник начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.
2. Ковач Вікторія Петрівна – провідний спеціаліст відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.
3. Лазарук Микола Якович – начальник Тульчинського районного управління юстиції.
4. Глізнєцов Володимир Миколайович – старший інспектор юридичного відділу апарату Тульчинської райдержадміністрації.
На семінарі були розглянуті наступні питання:
1. Про положення прийнятого Верховною Радою України та підписаного Президентом України 25 травня 2015 року Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної служби», зокрема в частині подачі відомостей за Формою 4 щодо кінцевих бенефіціарів.
2. Про порядок використання використання он-лайн сервісів Міністерства юстиції України.
3. Про проекти Законів України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансової забезпеченості надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування)» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедур надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», основною метою яких є реформування системи надання адміністративних послуг шляхом передачі функцій реєстрації нотаріусам, банкам та органам місцевої влади.
4. Про основні положення Закону Украпїни «Про запобігання корупції».
На семінар були запрошені секретарі місцевих рад, підприємці та інші.