Пошук

Сергій Ратушняк - чемпіон світу з вільної боротьби

Дата: 23.10.2013 10:59
Кількість переглядів: 1071

1-6 жовтня в місті Сараєво (Боснія і Герцоговина) проводився Чемпіонат світу з вільної та греко-римської боротьби серед ветеранів.
Приємно відзначити, що наші земляки, тренери-викладачі з вільної боротьби районної ДЮСШ Сергій Миколайович Ратушняк та Василь Кирилович Склярук взяли участь у цих престижних міжнародних змаганнях. Минулорічний Чемпіонат України з греко - римської боротьби довів, що С.Ратушняк та В. Склярук знаходяться у відмінній фізичній та спор­тивній формі. Вони вибороли золоту та срібну медалі відповідно.
В Сараєво Сергій Ратушняк боровся в категорії 76 кг. У фінальній сутичці Сергій впевнено здолав суперника з Вірменії, виборовши звання чемпіона світу 2013 року серед ветеранів спорту дивізіону А (35-40 років). Василь Кирилович Склярук боровся в категрії 97 кг дивізіону “Д” (60-65 років) і посів 5 місце.
Ми вітаємо наших борців з високим спортивним досягненням.