Шановні меценати та жителі району!

Дата: 25.11.2015 11:03

На адресу районної державної адміністрації надійшло колективне звернення учнів, батьків та вчителів школи №3 м.Красногорівка, Марїнського району, Донецької області з проханням допомогти в ремонті школи, яка постраждала внаслідок військових дій в зоні АТО. В результаті обстрілу сильно пошкоджено дах, вибуховою хвилею вибито всі вікна і двері. Керівництво школи та батьки дітей самотужки відновили стіни, роблять все можливе, але повністю відновити школу своїми силами не в змозі.

Районна державна адміністрація просить Вас за можливості надати будь-яку посильну допомогу для ремонту школи (будівельні матеріали, шифер, вікна, двері тощо). Контактний телефон директора школи – 066-91-67-542 (Юрченко Ніна Миколаївна). Інформацію про можливість надання допомоги безпосередньо у Тульчині - сектор цивільного захисту райдержадміністрації тел..2-22-79.