Шановні посадові особи місцевого самоврядування!

Дата: 17.03.2016 11:34

Доводимо до Вашого відома, що 16 лютого 2016 року між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства було укладено Меморандум про узгодження мети діяльності щодо впровадження реформи місцевого самоврядування. Основну мету якого визначено – формування спроможного місцевого самоврядування в Україні.
На виконання даного Меморандуму та в рамках проектів USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) та Європейського Союзу «Прозорий, підзвітний, ефективний бюджетний процес на місцевому рівні в Україні» (ПБП) виконавча дирекція Асоціації міст України спільно з директором Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону Сергієм Шаршовим проводила 10-11 березня 2016 року семінар-нараду для регіональних координаторів з організаційно-правових питань; з питань бюджету; з питань комунікацій та просування успіхів реформи; виконавчих директорів РВ АМУ.
Згадані проекти мають на меті з одного боку – створити сприятливе середовище для впровадження децентралізаційної реформи в Україні, зміцнення місцевого самоврядування, поглиблення демократичних процесів розвитку територіальних громад та стабільності держави, з іншого – прагнуть сприяти децентралізації шляхом забезпечення ефективного та підзвітного управління бюджетними ресурсами органами місцевого самоврядування.
Таким чином на виконання вищевикладеного вже з 14 березня 2016 року в межах кожної з областей України працюватимусь по три консультанти з наведених вище питань. До сфери компетенції яких входитимуть надання консультацій та роз’яснень для посадових осіб місцевого самоврядування, що виникають в ході провадження децентралізаційної реформи, в тому числі щодо складання необхідних документів; проведення короткотермінових заходів для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад; супроводу об’єднання територіальних громад; інформування про процес впровадження децентралізаційної реформи ЗМІ та зацікавлених сторін тощо.
У випадку виникнення питань:
  • організаційно-правового характеру - слід звертатись до Романовича Сергія Сергійовича, тел. 067-353-84-60
  • фінансів та бюджету - слід звертатись до Вернигора Ігоря Віталійовича, тел. 067-353-83-97
  • комунікацій та просування успіхів реформи - слід звертатись до Павлової Олени Анатоліївни, тел. 067-353-85-28