Шановні Тульчинці! Відпочиваючи на воді, необхідно завжди пам’ятати про небезпеку

Дата: 04.07.2017 10:57

Напередодні літнього народного свята Івана Купала сектор цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації нагадує про необхідність дотримання правил безпеки на воді.
У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачливим, але вона може завдати багато прикрих неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді. З настанням теплої пори року та купального сезону люди потяглися до водойм.
Під час купання забороняється:
залазити на попереджувальні знаки, буї, бакени; стрибати у воду з човнів, катерів, споруд, не призначених для цього; пірнати з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів; використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інше знаряддя, не передбачене для плавання; плавати на плавзасобах у місцях, відведених для купання; вживати спиртні напої; підпливати близько до плавзасобів, які йдуть неподалік від місць купання; допускати у воді грубі ігри, які пов'язані з обмеженням руху рук і ніг у воді; подавати помилкові сигнали небезпеки, заходити глибше, ніж по пояс людям, які не вміють плавати.
Звертаємо особливу увагу дорослих на проведення роз'яснювальної роботи з дітьми вдома, у дитячих оздоровчих установах.

Пам’ятайте: безпека наша і наших дітей залежить тільки від нас самих!