Шановні жителі району, дорогі земляки!

Дата: 28.05.2014 08:56

У складних і небезпечних умовах організовано та успішно пройшли позачергові вибори Президента України. Наше суспільство перед наявними зовнішніми та внутрішніми загрозами зробило чіткий і однозначний вибір на користь демократії, законності, незалежності, цілісності та обороноздатності нашої Вітчизни. Активність громадян продемонструвала небайдужість і патріотизм людей, що відчули себе єдиним народом, частиною цивілізованої Європи.
Спасибі всім за рішучу громадянську позицію, порозуміння і небайдужість, згуртованість і любов до рідної землі. Наразі нам необхідно гуртом захистити всенародний вибір 25 травня 2014 року, захистити конституційний лад, незалежність і цілісність Української держави, забезпечити громадський спокій і системну життєдіяльність Тульчинського району. Наша сила – в єдності! Слава Україні!
З повагою голова Тульчинської
районної державної адміністрації Галина Роспутна