Шановні жителі району!

Дата: 12.04.2016 15:38

У зв’язку з 30-ю річницею Чорнобильської катастрофи в м. Тульчині 25 квітня 2016 року відбудуться районні заходи з вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС за наступним планом:
10.00 – вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з наданням матеріальної допомоги; літературно-музична композиція до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи (Тульчинська дитяча музична школа);
- відкриття провулку імені Героїв Чорнобиля (Тульчинська дитяча музична школа);
- відкриття музею «Тульчинці в горнилі Чорнобиля» (Тульчинська пожежна частина);
- покладання квітів до пам’ятника героям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС (парк «Пам’ять»).
26 квітня 2016 року районна делегація візьме участь в обласних заходах з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи (м.Вінниця), а в храмах району будуть проведені поминальні літургії по загиблих і померлих внаслідок аварії на ЧАЕС та інших радіаційних аварій та катастроф.
Оргкомітет