Шановні жителі Тульчинського району!!!

Дата: 11.12.2014 12:20

На даний час по всій території України застосовується обмеження на споживання електричної енергії.
Це спричинено тим, що 8 грудня відключено енергоблок №3 Южно-Української АЕС від енергомережі для проведення середнього планового ремонту тривалістю 119 діб та технологічною зупинкою ще 24 енергоблоків на вітчизняних теплових електростанціях. Через це в Об’єднаній енергетичній системі України і її окремих частинах виник дефіцитний баланс виробництва і споживання електроенергії.
Тому кожана область та райони України мусять функціонувати за встановленими лімітами. Їх перевищення може спричинити аварійне відключення електропостачання.
Щоб уникнути таких небажаних наслідків Тульчинська районна державна адміністрація просить керівників підприємств, установ і організацій, представників бізнесу та населення району з розумінням та виважено ставитись до даної ситуації.
У зв’язку з цим необхідно максимально обмежити споживання електроенергії в години пікових навантажень (з 07:00 до 10:00 та з 17:00 до 22:00 годин).
За для цього просимо юридичних та фізичних осіб – суб’єктів господарської діяльності:
·переглянути графіки виробничої діяльності, скоригувати час роботи підприємства чи закладу (в частині початку та завершення робочого дня);
·вуличне освітлення та освітлення територій не застосовувати в часи пікових навантажень;
·роботу закладів торгівлі організувати з 10:00 до 17:00 години
·врахувати можливості роботи у вихідні дні та нічні години доби:
·впроваджувати енергоощадні технології.
Побутовим споживачам:
·максимально обмежити споживання електроенергії, не вмикати без зайвої потреби енергоємні побутові прилади;
·по можливості використовувати побутові електроприлади в нічний час з 22:00 до 7:00 години);
·замість освітлювальних лам розжарювання застосовувати енергозберігаючі.
Звісно, ми не закликаємо відмовитися від всіх благ цивілізації, а лише просимо відповідально та розумно підходити до споживання електроенергії, адже, зазвичай, надмірне споживання ніяк не пов’язано з реальними потребами, а є наслідком звичайного безвідповідального ставлення до цього питання.
Розуміння кожним жителем району важливості економії енергоресурсів в цілому та електроенергії зокрема дасть можливість більш організовано подолати тимчасові труднощі з постачанням електроенергії.
Пам’ятаймо енергетична безпека держави залежить від кожного із нас.
Райдержадміністрація