Шановні жителі Тульчинського району!

Дата: 25.12.2014 11:52
Кількість переглядів: 13

На даний час по всій території України застосовується обмеження на споживання електричної енергії.

Кожна область та райони України мусять функціонувати за встановленими лімітами. Їх перевищення може спричинити аварійне відключення електропостачання.

У зв’язку з цим необхідно максимально обмежити споживання електроенергії в години пікових навантажень (з 07:00 до 10:00 та з 17:00 до 22:00 годин).

Щоб уникнути таких небажаних наслідків районна державна адміністрація закликає керівників підприємств та організацій до скоординованих дій для максимальної економії електроенергії, в тому числі забезпечити освітлення вулиць на мінімально необхідному рівні, скоротити або припинити освітлення вуличної реклами та громадських будівель.