«Шевченків дух і слово досі з нами!»

Дата: 09.03.2017 15:28

9 березня 2017 року в м. Тульчині біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбувся урочистий мітинг з нагоди 203-ї річниці від дня народження Кобзаря. В заході взяли участь голова райдержадміністрації Микола Підболячний, голова районної ради Олексій Авраменко, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, керівники, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій міста, навчальних закладів, громадських формувань тощо.

На площі звучала Шевченкова поезія, пісні на його слова, твори місцевих авторів, а також «Заповіт» українською, польською, російською та англійською мовами. До присутніх звернувся голова райдержадміністрації, прочитавши маловідомий вірш В.Маяковського про Шевченка і Україну, написаний 1926 р. Учасники зібрання колективно виконали пісню «Реве та стогне Дніпр широкий...» і поклали квіти до пам’ятника Кобзарю.