Сільські заклади культури: державна увага і підтримка

Дата: 28.11.2013 10:25

На виконання завдань Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо відродження соціально-культурних об’єктів, бібліотек, будинків культури на селі 27 листопада 2013 року перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Іванович Побережник, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації К.Третьякова за участю Шпиківського селищного голови М.Панасюка та Копіївської сільської голови О.Чорної відвідали заклади культури відповідних територіальних громад (Шпиківський міський будинок культури, Шпиківську міську бібліотеку-філію, Шпиківську дитячу музичну школу та Копіївський сільський клуб), де ознайомились зі станом матеріально-технічної бази, проведення ремонтних робіт, придбання необхідного обладнання, виконання завдань поточного року та планування роботи на наступний рік.
Зокрема, по Шпиківському МБК коштом селищної ради у поточному році була здійснена заміна підлоги у фойє та малій залі на загальну суму 62,3 тис. грн., виготовлена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт покрівлі закладу.
Завдяки кооперованим коштам селищної ради, СП «Корнер» та добровільних внесків батьків вихованців місцевої музичної школи, здійснена заміна твердопаливного котла. Щороку проводяться поточні ремонтні роботи з метою належного утримання закладу.
Фонди Шпиківської міської бібліотеки –філії у цьому році поповнили 35 примірників книг на суму 1234 грн.; постійно здійснюється передплата періодичних видань.
Крім цього, здійснено ряд робіт у Копіївському сільському клубі – за рахунок коштів сільської ради та АФ «Зелена долина» проведено поточний ремонт усіх приміщень закладу. У наступному році планується здійснити заміну вікон.