Ситуація по захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями в районі

Дата: 17.01.2018 09:43

Тульчинський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що в районі протягом останнього тижня захворіли 343 людини ( це менше епідемічного порогу на 6 %), з них дітей - 150 осіб. З початку епідсезону захворіли 3820 чоловік, з них дітей - 1709. Госпіталізовано всього 302 людини, за останній тиждень - 12 чоловік.
З профілактичною метою щеплено 217 чоловік, з них 83 дитини. За кошти з обласного бюджету щеплено 69 осіб, за власні кошти 148 осіб. За кошти районного бюджету не щеплено жодної людини.
Епідситуація по захворюваності на гострі респіраторні інфекції знаходиться на постійному контролі нашого міжрайонного відділу.