Сьогодні – День українських миротворців

Дата: 15.07.2016 14:21

Шановні воїни-миротворці, військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил України! Від імені районної державної адміністрації, районної ради щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем українських миротворців.

Ви доклали немало зусиль для встановлення миру і спокою на планеті. Саме вам випало гідно виконувати почесну і благородну місію – зміцнювати авторитет держави на міжнародній арені.

Сьогодні, у непростий для України час, військовослужбовці з досвідом миротворчої діяльності професійно виконують завдання в зоні антитерористичної операції на Сході України. В їхніх рядах – кращі сини Тульчинщини.

Схиляємо голови на знак поваги та вдячності за вашу благородну справу. Здоров’я та миру нам всім. Нехай ваш бойовий досвід завжди надійно слугує справі захисту життя людей!

голова районної державної адміністрації Микола Підболячний

голова районної ради Олексій Авраменко