«Сонечко» в Копіївці

Дата: 20.12.2013 14:41
Кількість переглядів: 15

На виконання завдань і доручень Президента України В.Януковича щодо захисту прав дітей 19 грудня 2013 року голова райдержадміністрації Анатолій Бузік, голова районної ради Олексій Авраменко, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, помічник народного депутата України Миколи Джиги Геннадій Мазур взяли участь у відкритті дитячого садочку «Сонечко» в с. Копіївка, розташованому в приміщенні загальноосвітньої школи. Дошкільний заклад отримав побутові подарунки, а діти – солодощі до дня Святого Миколая. Відкриття закладу стало можливим завдяки спільним зусиллям районної влади та місцевої ради, громадськості села, всім спонсорам та небайдужим людям. Тут виховуються 25 дітей.