Спільне засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху та комісії з контролю за станом пасажирських перевезень автомобільним транспортом у Тульчинському районі

Дата: 06.03.2014 16:10

З метою запобігання дорожньо-транспортних пригод та підвищення безпеки дорожнього руху, а також усунення з ринку перевезень нелегальних перевізників та збільшення надходжень до місцевого бюджету 06.03.2014 р. перший заступник голови Тульчинської районної державної адміністрації Побережник В.І. провів спільне засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху та комісії з контролю за станом пасажирських перевезень автомобільним транспортом у Тульчинському районі. На засіданні було розглянуто наступні питання:
1. Про недоліки в утриманні вулично-шляхової мережі району та приведення її у безпечний для руху транспортних засобів стан.
2. Про забезпечення дотримання автомобільними перевізниками вимог чинного законодавства України та легалізації пасажирських перевезень.
З даних питань прийняті відповідні рішення.