Спортитвні ігри Вінниччини

Дата: 11.11.2016 13:49

З 4 по 6 листопада в смт. Ворохта Івано-Франківської області відбулись обласні сільські спортивні ігри Вінниччини 2016 року серед голів, заступників голів районних рад, сільських та селищних голів та секретарів сільських, селищних рад.
Загалом в змаганнях прийняли участь 15 команд з 15 районів Вінницької області.
Програма проведення змагань включала такі напрямки, як: гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, шашки, дартс. Тульчинський район представляли сім учасників:
Неборецький В.В. – Богданівський сільський голова, настільний теніс – 2 місце;
Захарчук Максим Миколайович – Дранський сільський голова, гирьовий спорт – 3 місце;
Макогонюк Владислав Петрович – секретар Заозерненської сільської ради, настільний теніс;
Приймак Геннадій Васильович – Зарічненський сільський голова, дартс;
Петрунько Вікторія Анатоліївна – секретар Клебанської сільської ради, дартс – 3 місце;
Чагур Андрій Андрійович – Суворівський сільський голова, шахи – 3 місце;
Урсуленко Сергій Васильвич – Тиманівський сільський голова, шашки.
Після завершення усіх видів змагань Тульчинський район зайняв 6 загальнокомандне місце, також по настільному тенісу загальнокомандне – 1 місце.
Усі гравці – призери були нагороджені медалями та грамотами, в загальнокомандних ще кубками. Приємно відмітити, що під час змагань організаторами були проведені екскурсії до міст Косів та Буковель.
Тульчинське РФСТ «Колос» висловлює свою вдячність Тульчинській районній раді, районній державній адміністрації, а також всім спортсменам – учасникам команди Тульчинського району за розуміння та співпрацю.