Спортивні перемоги юних борців

Дата: 24.05.2016 09:25

Нещодавно в м. Ямпіль проводився Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків 2000-2002; 2005-2008 р.н. В змаганнях взяли участь юні борці з Республіки Молдова; м.Сарата (Одеської обл.); м.Кам’янець - Подільський; м.Вінниця ; м.Тульчин; с.Ободівка (Тростянецький р-н) м.Ямпіль; с.Кирнасівка (Тульчинського р-ну).
Загальна кількість учасників - близько 100 чоловік.
Змагання проводились, як особиста першість в 18 вагових категоріях. Тульчинці вибороли дві золоті, дві срібні та чотири бронзові медалі.
Бриндуляк Іван (кат. 35 кг) отримав спеціальний приз в номінації «кращий борець турніру».
Перші місця посіли: Бриндуляк Іван (кат.35 кг.), Зозуляк Владислав (кат.76 кг.). Друге місце посіли: Накорнеев Іллья (кат.35 кг.), Лисиця Вячеслав (кат.26 кг.). Третє місце посіли: Кіт Ярослав – (кат.69 кг.), Полупанов Денис - (кат.29 кг.), Накорнеев Веніамін - (кат. 35 кг.), Накорнеев Святослав - (кат.26 кг). Тренери: Ратушняк С.М., Опалінський Л.А.
Збірна команди с.Кирнасівки вибороли 4 бронзові медалі. Третє місце посіли: Носулько Сергій - (кат.69кг), Михайліна Ігор - (кат.38 кг.), Козинський Назар - (кат.59 кг.), Макодзеба Василь – (кат.42 кг.). Тренер Склярук В.К.