Для переходу на спрощену систему оподаткування з 4 квартала 2013 року, слід подати заяву не пізніше 13 вересня

Дата: 11.09.2013 16:55

Відповідно до ст.298 Податкового кодексу України суб'єкт господарювання може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до органу державної податкової служби не пізніше , ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.
Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує суб’єктам господарювання, що кінцевий термін подання заяви про перехід на спрощену систему оподаткування чи з однієї групи платників єдиного податку в іншу - 13 вересня 2013 року. Отож, щоб не втратити можливість перебування з 4 кварталу п.р. на сплаті єдиного податку, своєчасно завітайте із заявою та розрахунком доходу за попередній календарний рік до Центру обслуговування платників податків за адресою: м.Тульчин, вул. Леніна ,51.