Стажування у Німеччині!

Дата: 10.10.2014 09:01

Вінницька регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) повідомляє наступне.
Міністерство економічного розвитку та торгівлі України спільно з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ заплановано провести чергові відбори кандидатів на стажування у Німеччині за Програмою Федерального міністерства економіки з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна.
Проведення конкурсного відбору заплановано на 28-29 жовтня 2014 року в м.Києві (на базі київського проектного офісу GIZ за адресою: м.Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська),44, оф.5).
Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств та підприємців на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій у сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн та ін..
У 2014 році пропонуються стажування за напрямком:
економічна кооперація без галузевої специфіки (з англійською мовою);
економічна кооперація з галузевою специфікою:
1.Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості.
2.Економічна кооперація у сфері енергоефективності у будівництві і санації будівель і споруд.
3.Економічна кооперація у секторі охорони здоров`я.
4.Економічна кооперація у секторі природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів.
5.Економічна кооперація в аграрному секторі.
6.Економічна кооперація у гірничодобувній галузі.
Тривалість стажування: один місяць
Мова стажування: англійська, російська – для топ-менеджерів (у виняткових випадках).
Умови фінансування: Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Федеральне міністерство економіки і енергетики.
До участі у конкурсному відборі запрошуються претенденти, які відповідають наступним критеріям:
- вік до 45 років;
- вища освіта;
- досвід роботи не менше року на управлінських посадах (керівники, заступники керівників підприємств та їх структурних підрозділів);