Студенти долучилися до акції «16 днів проти насильства»

Дата: 04.12.2014 12:16

Відповідно до районного плану заходів щодо проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", 03.12.2014 року на базі Тульчинського училища культури було проведено лекцію за участю старшого оперуповноваженого кримінальної міліції у справах дітей Омелянчук О.М., начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Поліщука В.Л., головного спеціаліста з питань сім'ї та молоді управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мирончук В.О.
Під час профілактичної бесіди студентам навчального закладу було доведено до відома поняття насильства в сім’ї та вказано на структури, які вживають заходи по недопущенню насильства в сім’ях, наголошено на недопущені суїцидальних проявів серед дітей, повідомлено про стан злочинності в районі.
З метою профілактики правопорушень в молодіжному середовищі, Омелянчук О.М. було роз’яснено окремі статі із адміністративного та кримінального кодексів України.