Дата: 23.10.2013 16:45

31 жовтня 2013 року за підтримки Вінницької облдержадміністрації, Вінницького регіонального відділення українського союзу промисловців і підприємців та Центру ресурсоефективного і чистого виробництва (Національний технічний університет КПІ) відбудеться Семінар, присвячений темі «Підвищення конкурентоздатності економіки області, створення умов для впровадження нових технологій шляхом підвищення ресурсоенергоефективності та зменшення шкідливого впливу на оточуюче середовище».
Семінар відбудеться в с. Гущинці, Калинівського району Вінницької області: в актовій залі Гущинецького вищого професійного училища.

Додаток: Програма на 2 арк.