Святкування дня захисту дітей в будинку дитини

Дата: 01.06.2013 16:25

В Тульчинському обласному спеціалізованому будинку дитини 01.06.2013 року відбувся святковий концерт, присвячений Дню захисту дітей, активними учасниками якого стали вихованці старших груп. Діти запропонували переглянути святкову програму, в якій прозвучали вірші, пісні, присвячені приходу літа. Продовженням концерту став танець «Полька» у виконанні Каріни, Івана, Ангеліни та Сергія.

До дітей із подарунками завітали заступник голови районної державної адміністрації Колібабчук М.І., начальник служби у справах дітей Мельник В.П., директор районного центру для сім’ї, дітей та молоді Остропольська О.О., представники кримінально-виконавчої інспекції ДПСУ Дудник М.В. та Заєць О.В., представники ДПІ у Тульчинському районі Маркевич Л.В. та Рура С.Г. Дітям подаровано три велосипеди, конструктор, м’які іграшки, солодощі, домашнє взуття, канцелярське приладдя.

Дорогі діти, бажаємо вам здоров’я, щасливого дитинства та здійснення мрій!!!

Тульчинський РЦ СССДМ,

служба у справах дітей райдержадміністрації