Районні заходи до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2013 15:41

Фото без опису1 червня 2013 року в м. Тульчині відбулись районні заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей за участю заступника голови райдержадміністрації Марії Колібабчук, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Миколи Богача, начальника відділу освіти райдержадміністрації Михайла Митрицана, директора районного будинку дітей та юнацтва Лілії Мельник, представників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районного будинку дітей та юнацтва, навчально-виховних закладів міста, місцевих ЗМІ, широкої громадськості. Діти взяли участь у різноманітних конкурсах, мистецьких виступах тощо. В концертній програмі «Ми – діти української землі!» взяли участь зразкові вокальні та хореографічні ансамблі («Домісолька», «Елегія», «Імперія танцю», «J-dans»), окремі солісти, спортсмени, представники спортивно-туристичного клубу «Сталкер» та ін.

У вітальному слові М.Колібабчук від імені райдержадміністрації та районної ради привітала всіх присутніх зі святом, повідомила про заходи райдержадміністрації в рамках оголошеного Президентом України Віктором Януковичем 2013 року Роком дитячої творчості, побажала всім міцного здоров’я та успіхів у творчих справах. Далі М.Колібабчук разом з М.Митрицаном вручили окремим учням Почесні грамоти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за призові місця у різноманітних обласних конкурсах, змаганнях тощо. Серед виставок дитячої творчості виділялися оригінальністю та різноманіттям роботи вихованців гуртка модульного орігамі Тульчинської районної станції юних натуралістів.