Свято День Дошкілля в Тульчинському ДНЗ №3

Дата: 30.09.2013 12:35

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України, 27 вересня традиційно дошкільники відзначили професійне свято День Дошкілля.
Тульчинський ДНЗ №3 «Оленка» має багато цікавих традицій: день відкритих дверей для батьків, різні свята. В садочку діє студія образотворчого мистецтва, театральна студія, створені умови для розвитку творчих здібностей.
Вся робота закладу по художньо естетичному вихованню проводиться в контексті виконання нових соціальних ініціатив Президента України В. Януковича «Діти – майбутнє України».
З нагоди свята в ДНЗ відбувся фестиваль народної пісні та символічний прийом нових працівників дитсадка до дружньої освітянської родини.
Отримуючи настанови завідувачки Макодзеби Н.П., вихователі Коперчак Ангеліна Анатоліївна, Таран Юлія Петрівна зобов`язались служити справі виховання, творчо розвивати дітей, впроваджувати досвід кращих вихователів ДНЗ : Наскальної Н.В., Подолян Л.О., Сташко В.В., Барабаш Н.Г., Колісник Г.А., Бондарук О.М.