Свято дітей і батьків

Дата: 02.06.2016 15:13

1 червня 2016 року в м. Тульчині на площі Слави відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей за участі голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, керівників та працівників управлінь, відділів структурних підрозділів райдержадміністрації, представників міської ради, місцевих ЗМІ, батьківської громадськості. Розпочалося свято конкурсом малюнку на асфальті - «Світ очима дітей» та показовими виступами вихованців спортивно-туристичного клубу «Сталкер» (керівник Куценко І.П.), гуртка важкої атлетики ТРБДЮ (керівник Литвинов К.В.) , клубу рукопашного бою «Гепард» (керівник Соляр В.В.).
Усіх присутніх зі святом привітав Підболячний Микола Васильович. У вітальному слові він звернувся до присутніх дітей - майбутніх господарів нашої незалежної держави, побажав їм міцного здоров’я, творчих злетів, миру та злагоди. Разом із вихованцями гуртка ракетомоделювання ТРЦ НТТУМ запропонував здійснити показовий запуск моделей ракет.
У конкурсі малюнку взяли участь всі бажаючі діти. Члени журі визначили переможців, нагородили грамотами та подарунками (Капелюшна О.П.).
Свято прикрашала виставка кращих робіт декоративно – ужиткового мистецтва, технічної творчості вихованців позашкільних навчальних закладів району.
О 10 годині розпочалася концертна програма «Дітям України - сонце, квіти і мир» за участі кращих творчих колективів і окремих виконавців ТРБДЮ: Народного танцювального колективу «Лілея» (керівник Джуринська В.І.), Зразкового ансамблю бального танцю «Елегія» (керівник Білик С.А), Зразкового танцювального колективу «Імперія танцю» (керівник Бегаль О.М.), Зразкового вокального ансамблю «Домісолька» (керівник Сліденко В.І.), Зразкового оркестру народних інструментів «Барвінок» (керівник Марунько І.М.), Зразкового танцювального колективу «Соте» (керівник Бегаль О.М.), Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст.№2, Вокального ансамблю «Голоси Поділля» Тульчинської СЗШ – інтернат І-ІІІст.- ліцею (керівник Богачук Л.В.), а також Зразкового ансамблю гітаристів ДМШ (керівник Гаврилишина Т.В.).
Приємно вразили глядачів своїми виступами танцювальні колективи Бортницької ЗШ І-ІІ ст. (керівник Пелешко Н.В), солісти Печерської ЗШ І-ІІІст . – Ясмін Уардані та Лілія Задорожна, танцювальний дует Д. Вишнякова та О. Мироненко.
Слід відзначити , що святкові заходи мали можливість споглядати діти району з обмеженими фізичними можливостями, які отримали подарунки від управління соціального захисту населення Тульчинської РДА (Богач М.В.).
Майже 300 учасників концертної програми ласували солодощами від міської ради та Аграрної партії України (голова М.Трач). Ведучими концертної програми були Богдан Якубовський та Владислава Сметанська, учні НВК ЗШ І-ІІІст.№3 - гімназії м.Тульчина.
День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати своє майбутнє та робити усе для того, аби малеча зростала в мирі і була щасливою.