Свято хліборобів Тульчинщини

Дата: 14.11.2014 15:19

13 листопада 2014 року в м. Тульчині відбулись районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства за участю голови райдержадміністрації Г.Роспутної, першого заступника голови райдержадміністрації В.Побережника, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації О.Паламаря, начальника організаційного відділу районної ради В.Вільчинського, керівників та працівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, управлінь, відділів, установ, вищих навчальних закладів району, представників районних ЗМІ.
У вітальному слові голова райдержадміністрації Г.Роспутна подякувала працівникам галузі за рекордний урожай за всі роки Незалежності, вагомий внесок у економічний і соціальний розвиток Тульчинщини, підтримку наших захисників у зоні АТО. Кращі керівники, працівники галузі (21 особа) були нагороджені почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради з наданням нецільової матеріальної допомоги. Для учасників урочистого зібрання працівниками культури району підготовлено святкову концертну програму.