Свято культури і мистецтва

Дата: 23.05.2013 16:35

23 травня 2013 року в м. Тульчині відбулись районні урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за участю голови райдержадміністрації Анатолія Степановича Бузіка, заступника голови райдержадміністрації Марії Іванівни Колібабчук, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Івановича Леонтьєва, Тульчинського міського голови Валерія Михайловича Весняного, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Катерини Василівни Третьякової, керівників, працівників закладів культури району (будинки культури, бібліотеки, музеї тощо). Кращі працівники галузі були нагороджені почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, міської ради з наданням грошової винагороди.