Свято місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2013 16:15

6 грудня 2013 року в м. Тульчині відбулись районні урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування за участю депутата обласної ради, голови районної громадської організації «Тульчинське земляцтво» Василя Васильовича Подоляна, голови районної ради Олексія Петровича Авраменка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Івановича Побережника, міського, селищних, сільських голів і секретарів, депутатів місцевих рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ та районних ЗМІ. 27 працівників, депутатів місцевого самоврядування Тульчинщини були нагороджені Почесними відзнаками обласної ради «За вагомий внесок у розвиток Вінниччини», Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної ради, Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації, цінними подарунками.