Свято осені «Ходить осінь краєм»

Дата: 30.09.2013 12:47

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти – майбутнє України» в районі плідно співпрацюють місцеві заклади освіти і культури. Наприклад, В селі Зарічному.
Красуня осінь вже завітала до нас із гостинцями, розмалювала яскравими фарбами дерева та кущі, встелила ошатним килимом землю.
Тихо осінь ходить гаєм
Ліс довкола аж горить.
Ясень листя осипає,
Дуб насуплений стоїть.
Так розпочалось свято осені, яке підготувала завідуюча Зарічненською бібліотекою-філією Тульчинської ЦБС Харук Ніна Миколаївна для бібліотечних працівників району під час презентації бібліотеки. Свято проходило 26 вересня у приміщенні Зарічненського Будинку культури.
Учні 5 класу Бевз Зоряна, Боб Вадим, Булиніна Вікторія, Костюк Андрій, Кузнєцов Владислав, Тодосюк Вікторія, Ткачук Ліза, Коваль Анатолій розповідали вірші про осінь, закликали її в гості.
Ведуча свята осені Харук Ніна Миколаївна і «Календарик-нагадайлик», якого грав Єлисєєв Артур, зустріли красуню осінь – Острижнюк Діану і її молодших братів-місяців Вересня – Бевз Назара, Жовтня – Норина Максима, Листопада – Лейбака Андрія. Осінь прийшла з подарунками: яблуками, грушами, горіхами, виноградом та ін., а брати-місяці розповіли про себе, свої прикмети, походження.
Музика, пісні, вірші, приказки, веселі сценки – все це вилилося у справжнє літературно-мистецьке дійство. Учні 8-9 класів подарувала красуні осені пісню «Журавлик», Марчак Даша у пісні хвалилась своїм котиком Мурчиком, Тодосюк Інна співала пісню про дитинство золоте.