Тематичні семінари Тульчинського відділення Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міндоходів у Вінницькій області

Дата: 10.09.2014 10:17

Тульчинське відділення Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міндоходів у Вінницькій області з метою своєчасного інформування суб’єктів господарювання про зміни у податковому законодавстві у вересні 2014 року проводить семінари на тему :
«Практичне застосування норм Податкового кодексу України та зміни запропоновані проектом Концепції реформування податкової системи»
18 вересня 2014 року – для суб’єктів господарювання – юридичних осіб усіх форм власності. Семінар проводиться за участю лектора ВФ ДП „Сервісно-видавничого центру Міндоходів України у Вінницькій області ”.
19 вересня 2014 року – для суб’єктів господарювання – приватних підприємців
Зазначені семінари відбудуться у актовому залі Тульчинського відділення Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міндоходів у Вінницькій області ( каб.27). Початок о 10.00 год.