Толерантність і добро, як педагогічні пріоритети

Дата: 05.05.2014 14:51

30 квітня 2014 року у Суворовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар керівників загальноосвітніх навчальних закладів району на тему: «Організація навчально – виховного процесу за педагогікою толерантності». Керівником семінару була завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Фурман В.Л.
Директор школи Парубок В.В. ознайомила учасників семінару з діяльністю закладу. Була продемонстрована відео презентація. Директори шкіл відвідали різноманітні заняття : тренінг, класну годину, урок, дитячий проект «Ранкові зустрічі» та виховний захід «У світі толерантності й добра».
Підводячи підсумки семінару, учасники дійшли до спільної думки щодо необхідності застосування в навчально-виховному процесі педагогіки толерантності , а саме : виховання милосердя, відкритості душі, добра та любові.