Торгівля в Могилів-Подільському!

Дата: 30.03.2017 15:17

За інформацією Могилів-Подільської міської ради на території ТОВ «Весна Поділля» (м. Могилів-Подільський, вул. Сагайдачного, 8/2 (швейна фабрика «Аліса») відкрито площадку для здійснення торгівлі з продажу населенню продовольчих та непродовольчих товарів.

Для здійснення торгівлі запрошуються всі бажаючі підприємства переробної промисловості з виробництва м’ясних та ковбасних виробів, м’яса курей, яєць, олії, молокопродуктів, хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів, борошна, круп, плодоовочевих консервів, а також торговельні підприємства споживчої кооперації, сільськогосподарські товаровиробники та інші.

Контактна особа: директор ТОВ «Весна Поділля» Рудик Валентина Степанівна, тел. 067-722-18-28.