Товариська зустріч з футзалу Україна – Іспанія

Дата: 20.02.2017 09:54

Завдяки плідній співпраці міської федерації футболу з федерацією футзалу України, юні гравці ФК «Патріот» районної ДЮСШ отримали унікальну нагоду - відвідати товариську гру між національними збірними України та Іспанії з футзалу.

Матч проходив у м.Київ, в Палаці спорту. Перед початком гри наші юні футболісти мали змогу вперше побувати і в Будинку футболу України. Сам матч видався доволі напруженим із захоплюючою кінцівкою. Справжнім вболівальницьким емоціям наших хлопчаків не було меж.

Після гри футболісти обох збірних з радістю фотографувались та роздавали автографи всім бажаючим. Особливо приємною несподіванкою стало спілкування з головним тренером збірної Іспанії Хосе Венансіо Лопесом, який відгукнувся на наше прохання сфотографуватись з ФК «Патріот». Дана поїздка залишить яскравий слід у 15 юних тульчинських футболістів, а говорити про виховну, пізнавальну, просвітницьку та мотиваційну мету даної поїздки й годі говорити.