Триває підготовка до осінньо-зимового періоду 2014-2015 років

Дата: 05.08.2014 15:22

Підготовка до осінньо-зимового періоду 2014-2015 років проводиться згідно із розпорядженням голови облдержадміністрації від 23.05.2014 року «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2014-2015 років» та аналогічних розпорядчих документів, прийнятих районними державними адміністраціями та міськими радами міст обласного значення.
Заплановані заходи станом на 31.07.2014 року виконані на 63-70%.
Темпи виконання підготовчих робіт перевищують графік виконання доведений Мінрегіоном (по Україні станом на 31.07.2014 року – 60%).
Роботи виконуються згідно графіків, в тому числі по підгалузям:
Теплове господарство, в середньому підготовлено на – 64%:
Проводяться роботи по заміні котлоагрегатів на нові з покращеними енергоспоживаючими характеристиками, заміні теплових мереж на попередньо-ізольовані труби, влаштування індивідуальних теплових пунктів, гідравлічна наладка об’єктів та систем тощо.
Житловий фонд готовий на 70%:
В рамках підготовки житлового фонду проводяться роботи з капітального та поточного ремонтів внутрішньобудинкових інженерних мереж, утеплення панельних стиків, утеплення під’їздів, підвальних приміщень та горищ, в тому числі скління слухових вікон, ремонт дверей тощо.
Водопровідно-каналізаційне господарство – готовність 63%:
В рамках підготовки основних водопровідно-каналізаційних споруд виконуються роботи по ремонту (заміні) водопровідних та канаілазційних мереж, капітального (поточного ремонтів) водопровідних насосних станцій, каналізаційних насосних станцій, водопровідних і каналізаційних очисних споруд, заміни насосного обладнання на більш енергоефективне, заміни засувок, встановлення технологічних приладів обліку.
Готовність соціальної сфери – 61,3%:
- школи – 61,2%
- дитячі садки – 61,5%
- лікарні – 61,3%
За результатами виконаних робіт проводиться оформлення актів (паспортів) готовності до опалювального сезону.
Районним державним адміністраціям доведено завдання щодо оформлення паспортів до 01 жовтня 2014 року .