Тульчинське об’єднане УПФУ Вінницької області продовжує інформаційно-роз’яснювальну роботу

Дата: 26.01.2018 08:31

Так 25 січня 2018 року заступник начальника управління А.Авраменко взяла активну участь в зустрічі з воїнами – резервістами учасниками АТО.

Присутнім було надано роз’яснення щодо змін пенсійного забезпечення резервістів відповідно до Закону України №1080-VIII від 12.04.2016 року ”Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту резервістів, які постраждали внаслідок участі в антитерористичній операції, та членів їх сімей”.

Під час зустрічі фахівець наголосила на нові умови призначення та перерахунку пенсій відповідно Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій №2148VIII від 11 жовтня 2017 року, який регулює питання пенсійного забезпечення громадян. Також заступник розповіла про можливості отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за допомогою Skype-зв'язок та за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України .

Учасники зустрічей мали можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді.