Тульчину – 410 років!

Дата: 18.09.2017 13:46

16 вересня 2017 року в м. Тульчині відбулися урочисті заходи з нагоди 410-ї річниці з дня заснування нашого історичного містечка. В Тульчинському районному будинку культури жителів та гостей міста вітали голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Іван Спориш, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, голова районної громадської організації «Тульчинське земляцтво», голова правління обласної спілки споживчих товариств Василь Подолян та ін.

Обласні нагороди, гарний тематичний концерт, теплі слова вітань створювали святкову, піднесену атмосферу. Учасники зібрання вшанували світлу пам’ять всіх героїв, захисників рідного краю та України в різні історичні часи хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих вінничан у зоні проведення АТО, Меморіалу Слави героїв Другої світової війни, пам’ятників М.Д.Леонтовичу, Т.Г.Шевченку.

Протягом 15 – 17 вересня в Тульчині були проведені цілий ряд масових заходів культурного і спортивного спрямування, присвячених Дню міста.