Турнір з футболу присвячений пам’яті П.Горлицького

Дата: 29.08.2017 15:46

28 серпня на футбольних полях смт.Кирнасівка під патронатом голови ГО «Тульчинське землятство» Василя Васильовича Подоляна відбувся щорічний обласний турнір з футболу серед юнаків 2004 р.н. присвячений пам’яті П.Горлицького.
На змагання було запрошено команди із Шпикова, Вапнярки, Тульчина, Брацлава та Тульчинська ДЮСШ-для дітей сиріт.
Незважаючи на погодні примхи, юні футболісти показали змістовну гру та справжній характер. У деяких моментам глядачам, які прийшли по вболівати за дітей, здавалось, що до Кирнасівки знову і назавжди повернувся футбол якого вони чекали з часів легендарного ФК «Поділля». Дитяча наполегливість, небажання програвати додавали родзинку до загального настрою футбольного свята. Тренерське дербі команд ДЮСШ-для дітей сиріт та смт.Кирнасівка стало прикрасою турніру. Емоції, які вирували під час гри переповнювали як гравців так тренерів. Свисток рефері визнав переможцями ДЮСШ-для дітей сиріт із рахунком 1-0.
По завершенні ігор по колу переможцем турніру стала команда «Патріот»-РДЮСШ» із м.Тульчин із загальним здобутком 10 очок, другими стали ДЮСШ-для дітей сиріт -9 очок, бронзовими призерами відповідно місцева команда із смт.Кирнасівка-5 очок.
Прекрасна атмосфера свята відчувалась під час нагородження адже організатори, окрім кубків красенів та солодощів, що були запропоновані меценатом, визначили кращих гравців у командах. Так найкращим гравцем турніру було визнано гравця «Патріот»-РДЮСШ» Омелянчука Дмитра, кращий захисник – гравець із команди Кирнасівка Тарасенко Костянтин, кращий голкіпер- гравець «Патріот»-РДЮСШ» Лановий Максим. Найкращим гравцем ДЮСШ-для дітей сиріт визнано Олега Молоченка.
Підводячи підсумки В.В.Подолян разом із завідуючим сектору молоді та спорту Тульчинської райдержадміністрації Чепернатим С.В. зазначили майстерність та професійний зріст юнаків та пообіцяли провести змагання і наступного року, а селищний голова Процишена Т.В. повідомила, що Кирнасівська спортивна земля завжди готова розмістити змагання будь-якого рівня та спортивного спрямування.
Батьківський комітет команди «Патріот»-РДЮСШ» дякує організаторам змагань за запрошення та тренерам команди І.Беліку, Д.Шуляку за підготовку юних футболістів. Зичимо нових спортивних звитяг.