Творча юнь перемагає

Дата: 19.04.2016 07:52

Наша Тульчинщина славиться своїми творчими танцювальними колективами не тільки на теренах Вінниччини, а й далеко поза її межами. Ось і настав той хвилюючий, напружений конкурсний день 16 квітня для учасників народного аматорського спортивно - бального ансамблю «Сузір`я», зразкового аматорського танцювального колективу «Променистий», зразкового аматорського танцювального колективу «Вітерець», зразкового аматорського танцювального колективу «Сюрприз». Ці творчі колективи (16 квітня) побували на престижних конкурсах хореографічного мистецтва в м. Умань та м. Вінниця. Як завжди, юні танцюристи ще раз довели, що танцювальне мистецтво нашого району на висоті. Кожен колектив не приїхав додому без почесного призового місця.

На Всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва «Квітнева феєрія» (м. Умань) народний аматорський спортивно - бальний ансамбль «Сузір`я» зайняв третє почесне місце, зразковий аматорський танцювальний колектив «Променистий» отримав перше місце. На дитячо-юнацькому естрадному конкурсі «Музична парасолька» (м. Вінниця) зразковий аматорський танцювальний колектив «Сюрприз» - перше та друге місце, зразковий аматорський танцювальний колектив «Вітерець» перше та друге місце.