Угода про співпрацю

Дата: 08.02.2017 10:57

7 лютого 2017 року було підписано Угоду №8 від 07/02/2017 про співпрацю між управлінням Пенсійного фонду України у Тульчинському районі Вінницької області та Шпиківською селищною об’єднаною територіальною громадою. За даною Угодою здійснюватиметься спільна діяльність у сферах організаційної, аналітичної, правопросвітницької та правозахисної роботи, інформаційного забезпечення громадян у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Відповідно до напрямів співпраці, Шпиківською селищною об’єднаною територіальною громадою надано приміщення для обслуговування громадян з облаштуванням робочого місця представнику управління Пенсійного фонду.

Відтепер, жителям громади працівниками управління будуть надаватися консультації з питань призначення, перерахунку, виплати пенсій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, у тому числі щодо прав та обов’язків застрахованих осіб та платників ЄСВ. Здійснюватиметься прийом документів для призначення, перерахунку та виплати пенсій, оформлення анкети для виготовлення пенсійного посвідчення та видача пенсійних посвідчень, а також надання практичної допомоги в процесі реєстрації користувача у веб-порталі та надання електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою веб-порталу.

Крім того, за попереднім замовленням громадян будуть надаватися довідки про складові та про розмір пенсії, ознайомлення з матеріалами пенсійної справи, отримання виписок з розпоряджень про призначення (перерахунок) пенсій, про періоди страхового стражу та заробітної плати, що враховується при обчисленні пенсій, копій документів, які знаходяться в пенсійній справі, надання інформації про застраховану особу (довідки форми ОК-2, ОК-5, ОК-7)

Також, працівниками управління плануються проведення семінарів, круглих столів, навчальні заняття з питань пенсійного забезпечення, обліку єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, в установленому порядку залучаючи до участі в цих заходах громаду.

В приміщенні Шпиківської селищної об’єднаної територіальної громади було розміщено на стендах громади інформацію щодо переліку надання послуг управлінням Пенсійного фонду та графік прийому громадян у Шпиківській селищній об’єднаній територіальній громаді, а також буклети про законодавчі зміни у сфері оплати праці з 1 січня 2017р., сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, переваг виплати легальної заробітної плати та реєстрації й користування веб-порталом.