“Україна - єдина країна”

Дата: 18.09.2014 16:21
Кількість переглядів: 51

Таку назву мав флеш-моб, який влаштували студенти та викладачі циклової комісії хореографічних дисциплін Тульчинського училища культури.
Захід відбувся 18 вересня о 9:30 год. на частині центральної вулиці міста, навпроти навчального закладу (за погодженням з ВДАІ рух транспорту тимчасово був перекритий).
В акції, окрім хореографів, які виконали український гопак та кілька тематичних композицій, взяли участь і солісти Віталій Удима, Володимир Захарчук, Ірина Плаксій. В ролі ведучих виступили Анастасія Кравець та Дмитро Вишняков.
Паралельно з мистецькою частиною працювали і волонтери зі скриньками для добровільних внесків.
За час флеш-мобу, який тривав приблизно 20 хвилин, було зібрано 6 234 грн. 25 коп. Усі кошти буде передано на підтримку сімей Вінницької області, члени яких перебувають в зоні антитерористичної операції на сході України.
Варто додати, що на адресу артистів прозвучало багато вдячних слів та щирих оплесків за таку гарну ініціативу.