Україна та Європейський Союз наголошують на необхідності дотримання Мінських домовленостей

Дата: 17.10.2014 09:36

Президент України Петро Порошенко напередодні багатосторонніх переговорів у Мілані провів зустріч з Президентом Європейської Ради Германом ван Ромпеєм та Головою Європейської Комісії Жозе-Мануелем Баррозу.
Президент України подякував Президенту Європейської Ради та Голові Європейської Комісії за особисті зусилля для мирного врегулювання ситуації на Донбасі.
Співрозмовники погодились, що всі пункти Мінського протоколу від 5 вересня та Мінського меморандуму від 19 вересня повинні неухильно виконуватись, особливо в частині дотримання режиму припинення вогню, контролю за кордоном та звільнення заручників.
Петро Порошенко, Герман ван Ромпей та Жозе-Мануель Баррозу висловили згоду з тим, що, якщо на Донбасі відбудуться псевдовибори, це перекреслить Мінські домовленості.
Співрозмовники наголосили, що вирішення питання енергетичної безпеки України та Європейського Союзу потребує спільних зусиль та координації.