Урочисте привітання багатодітної матері з почесним званням України «Мати – героїня»

Дата: 03.02.2016 10:24

В районі існує дуже гарна та добра традиція - урочисто вітати та вручати державні нагороди багатодітним матерям, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня».
Так, 02 лютого 2016 року голова райдержадміністрації Микола Васильович Підболячний, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Володимирович Богач завітали до с.Левкцівці з урочистою нагодою – привітати багатодітну матір з почесним званням України «Мати – героїня».

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка «Про присвоєння почесного звання «Мати - героїня» від 03.12.2015 року № 676/2015, М.В. Підболячний привітав та вручив– Олійник Тетяні Василівні, 11.04.1974 року народження нагрудний знак та посвідчення до почесного звання України «Мати – героїня», а діткам з багатодітної родини –подарунки. Олійник Тетяна Василівна спільно з чоловіком народили і зразково виховують шестеро дітей, створюючи їм умови для всебічного їх розвитку, навчання та виховання.

Велику, дружню сім’ю Олійників привітав з нагородою і голова Левківської сільської ради – Козачко Олег Петрович.