Урочисті проводи до лав Збройних Сил України

Дата: 03.04.2015 15:58

3 квітня 2015 року в Тульчинській дитячій музичній школі відбулись урочисті проводи призовників району до лав Збройних Сил України за участю керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, військового комісара районного військового комісаріату Дмитра Слободянюка, заступника міського голови Олександра Овчарука, священників УПЦ, РКЦ, УПЦ – КП, сільських, селищних голів, батьків призовників, працівників райдержадміністрації, представників районних ЗМІ, громадськості.
На урочистостях виступили керівник апарату райдержадміністрації Т.Найда, військовий комісар РВК Д.Слободянюк, священики, мати призовника Галина Молочинська, призовник Руслан Молочинський. Виступаючі побажали майбутнім захисникам Вітчизни міцного здоров’я, успішної служби, мирного неба, віри у власні сили та у кращі часи для нашого багатостраждального народу.
Сільські, селищні голови, заступник міського голови вручили призовникам пам’ятні подарунки.
Для учасників урочистостей працівниками районного будинку культури та студентами – практикантами Тульчинського училища культури підготовлено тематичну концертну програму.