Урочисті з нагоди професійного свята аграріїв

Дата: 11.11.2015 16:14

11 листопада 2015 року в Тульчинській дитячій музичній школі відбулись районні урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства за участю голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, начальника організаційного відділу районної ради Віталія Вільчинського, керівників, працівників сільськогосподарський підприємств району, викладачів та студентів технікуму ветеринарної медицини БНАУ, ВПУ № 41, представників районних ЗМІ. З доповіддю про здобутки працівників галузі у поточному році перед присутніми виступив в. о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Зубченко. Слова вдячності та вітань прозвучали з вуст голови райдержадміністрації Миколи Підболячного. Кращим працівникам сільськогосподарських формувань, профільних навчальних закладів керівники району вручили почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, матеріальні заохочення. Серед нагороджених: Брус Віктор Михайлович - бригадир бригади по виробництву яєць ТОВ «Туль-Чікен» смт. Кирнасівка; Дудник Василь Анатолійович - інженер з безпеки праці ПСП «Зоря» с. Дранка; Мельник Петро Іванович - директор СТОВ «Ульянівське» с.Ульянівка; Сандул Юрій Михайлович - майстер виробничого навчання Тульчинського ВПУ № 41; Фомик Іван Григорович - викладач спеціальних дисциплін Тульчинського технікуму ветеринарної медицини БНАУ; Смолій Катерина Валеріївна - телятниця ПСП «Україна» с. Кинашів Телятниця ПСП «Україна» с. Кинашів; Цуцман Тетяна Сергіївна - заступник головного бухгалтера ПП «Корнер» смт. Шпиків; Вржещ Олександр Іванович - головний агроном ТОВ «Ремонтник»; Рудий Сергій Леонідович - головний агроном ПП «Корнер» смт. Шпиків; Теличко Микола Іванович - голова ФГ «Ластівка» с. Ганнопіль; Чайка Василь Прокопович - головний агроном Тульчинської філії ТОВ АК «Зелена долина» с. Крищинці; Бідун Михайло Дмитрович - комбайнер ТОВ «Перемога» с. Гути; Заболотний Анатолій Петрович - водій ПАТ «Дружба ВМ» с.Шура-Копіївська; Зубрицький Василь Сергійович - комбайнер СТОВ «Ульянівське» с.Ульянівка; Колодєєв Федір Матвійович - начальник відділу функціонування аграрного ринку, розвитку сільської місцевості та врегулювання відносин власності управління агропромислового розвитку райдержадміністрації; Лиманюк Віктор Вікторович - тракторист СТОВ «Суворовське» с. Суворовське; Озеранський Богдан Вікторович - механізатор СТОВ «Авангард» с. Сільниця; Олійник Олександр Васильович - тракторист-машиніст Тульчинської філії ПрАТ «Зернопродукт» МХП» с. Клебань; Сандюк Василь Васильович - водій ТОВ «Агротехбаза»; Цапушел Роман Костянтинович - механізатор СТОВ «Кряж і К» смт. Кирнасівка; Чагур Олександр Васильович - тракторист СТОВ «Суворовське» с. Суворовське; Шевчук Анатолій Григорович - комбайнер ТОВ «Богданівське» с.Богданівка.

Для присутніх силами працівників культури району підготовлено змістовну концертну програму.