Урочисті заходи із святкування Дня енергетика

Дата: 23.12.2016 11:40

22 грудня 2016 року, у професійне свято - День енергетика проведено урочисті збори в СО «Тульчинські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» які відбулися з участю районного та міського керівництва. Директор СО «Тульчинські електричні мережі» Олександр Чорнописький та головний інженер Володимир Скачко побажали трудовому колективу професійних успіхів, нових досягнень та особистого добробуту.

Із професійним святом працівників енергетики привітали перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, міський голова Валерій Весняний та в.о начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури Микола Шевчук. Вітаючи високо професійний та дружній колектив, який належить до сильної когорти енергетиків України, побажали усім міцного здоров’я, світлої долі, успіхів у важливій праці, людської вдячності та всіх земних благ. За визнання заслуг у роботі кращих працівників енергетичної галузі району відзначено спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради.