Урочистості з нагоди 19-ї річниці Конституції України

Дата: 26.06.2015 15:47

26 червня 2015 року в м. Тульчині відбулись районні урочистості з нагоди відзначення 19-ї річниці Конституції України за участю голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, голови районної ради Олексія Авраменка, керівників (представників) підприємств, установ, організацій району, громадських формувань, районних ЗМІ.

Керівники району привітали присутніх з важливим державним святом, вручили Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, грошові винагороди та букети квітів учасникам антитерористичної операції на сході країни – голові громадської організації «Тульчинське районне об’єднання учасників антитерористичної операції» Віталію Харченку, Печерському сільському голові Вадиму Остапчуку, старшому дільничному інспектору міліції сектору дільничних інспекторів міліції Тульчинського РВ УМВС України у Вінницькій області Юрію Білоусу, заступнику начальника сектору карного розшуку Тульчинського РВ УМВС України у Вінницькій області Олександру Науменку, представникам галузі освіти району – директору Левківської ЗШ І-ІІ ступенів Петру Бистрицькому, вчителю історії та правознавства НВК ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії м. Тульчина Галині Ковальчук.

Для учасників заходу прозвучали тематичні вокальні номери викладачів Тульчинського училища культури Лесі Кузнецової, Ірини Плаксій та зразкового музичного театру «Росинка» Тульчинського районного будинку культури.